شهید محمد سبزابادی

11 مه

وصیت نامه

«انا لله و انا الیه راجعون»

«والله خیر حافظا و هو ارحم الرحمین »


همه از خدائیم و همه بسوى او بازگشت مى کنیم . این دنیاى فانى عجب بى ارزش و پست است و پست تر از آن کسى که به آن دل ببندد و چنان در امیال و هواى نفس و متعلقات دنیایى غرق شود که خداى متعال و روز واپسین و قیامت را فراموش کند . بارى من به شهادت در راه خدا عشق مى ورزم و تنها آرزویم این است که در راه خداو احیاى دین اسلام محمدى(ص)که امام بزرگوارمان و حامى مستضعفان جهان این مرد خداى گونه حضرت آیت الله العظمى الامام الخمینى زنده کننده آن بعد از قرنها چپاول و مسخ شدن در دست جباران و حامیان معاویه گونه بوده شهید شوم تا شاید خدمت ناقابلى را در این راه انجام داده باشم . انشاء الله . به‌هر حال به امید خدا اگر به‌درجه شریفه شهادت نائل شدم ، این سفارشات را به بازماندگان ( والدین گرامى ـ همسر و فرزندان برادران و خواهران ـاقوام و خویشان خود ) دارم .
۱ـ به هیچ وجه ناراحت نبوده بلکه خداوند منان را سپاس گویند که من به آرزویم رسیدم و آنها افتخار کنند .
۲ـ حامیان جان بر کف امام خمینى باشند و جان خود را براى پیشبرد اسلام و قر آن در طبق اخلاص قرار دهند .
۳ـ این مبالغ را بدهکارم (چهار هزار تومان به سروان مطلبى ـ هزار تومان به؟؟؟ محمود طبا طبا ئى ـ پانصد تومان به محمود انصارى ـ هزار تومان به ؟؟؟حمزه اى ـ بیست و یک هزار تومان به محمود آقا اسدالله زاده ). همچنین دو هزار تومان به آقا ولى بدهکارم.
۴ـ این مبالغ را طلبکارم :(۲ دوهزارتومان‌ابراهیم کریمى ـ دوهزارتومان داود نشاطى داماد آقاى انصارى )
۵ـ مبلغ هزار و پانصد تومان (۱۵۰۰۰ریال ) از حقوق ماهیانه را هر ماه به والدینم داده شود.
۶ـ بقیه حقوق در اختیارهمسرم مولود تاجیک قرار گیرد تا به مصرف خود و فرزندانم (مریم ـ مرجان )برساند و همچنین منزل و کلیه اثاثیه آن متعلق به همسرم و فرزندانم مى‌باشد . همچنین باغ واقع در ؟؟؟ هم متعلق به ایشان و فرزندانم مریم و مرجان مى باشد.
۷ـ همسرم مى تواند بعد از من اگر مایل باشد ازدواج کند و به زندگى خود هر طور که مایل باشد بپردازد از طرف من کاملا اختیار دارد که راه زندگى خودش را انتخاب کند.ولى اگر مایل نبود باز تصمیم با خودش است . تأکید زیاد من بر این است که به هر صورت بچه ها خوب مراقبت شوند و خوب تربیت شوند تا در آینده بتوانند خدمتگزاران مفیدى براى اسلام و جمهورى اسلامى ایران و بلکه انشاءالله جمهورى اسلامى دنیا باشند . به برادران کوچکترم سفارش مى کنم که حتما در دامن اسلام عزیز قرار گیرند و واجبات دینى خود را بجا بیاورند و در خدمت اسلام وامت اسلامى باشند . باز هم سفارش مى کنم که بى تابى نکنید و راضى به رضاى خداوند منان باشید چون مهربانترین مهربانها ست .
والسلام علیکم و رحمة‌الله و برکاته
مورخه ۱۳۵۹/۵/۲۷
شب قبل از حرکت براى مأموریت دزفول
آنکه خواستار سعادت دنیوى و اخروى شما ست
امضاءمحمد سبزآبادى